Hakkımızda

Ülkemizde ve dünyada zemin, hidrolik ve çevre mühendisliği uygulamalarında başarılı projelere imza atan Geoduvar, geosentetiklerin mühendislik yapılarında kullanımı konusunda öncü firma olmuştur.

İlk Geoduvar uygulamasını 1997 yılında gerçekleştiren firmamız 20 yılı aşan yolculuğuna, artık markalaşmış olan ismi ve sektördeki deneyiminin gücüyle, grup şirketlerimizle birlikte daha da güçlenerek devam ediyor. Grup firmaları olan Atlasyol Yol Maden Proje İnşaat A.Ş, Atlasyol Marin ve Sams Seçenekli Teknoloji Makineleri L.T.D. ile birlikte; kara ve deniz ağır inşaat-altyapı, zemin iyileştirme işleri, her türlü dayanma yapısı v.b. hizmetleri kendi bünyesinde yaratıcı çözümler üreterek proje aşamasından uygulamasına kadar her adımda yer alan Geoduvar ,faaliyet alanında ülkemizde liderlik etmektedir.

Geosentetik Donatılı İstinat Duvarı (Geoduvar), Geosentetik kazık, yeşillendirilebilir geosentetik donatılı istinat duvarı(Geoslope) su altı Geo sentetik kazık uygulaması, geosentetik ürünlerle asfalt çatlaklarının önlenmesi, dünyadaki en büyük çamur susuzlaştırma işi vb. bir çok “ilk”e imza atmış ve Geosentetik donatılı istinat yapılarında sisteme adını veren Geoduvar, akademik bilgisi, güçlü mühendislik altyapısı ve günümüze kadar gelen deneyimiyle birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Her türlü geosentetik malzeme ile zemin ve dayanma yapılarında, projeden uygulamaya ekonomik, güvenli, sürdürülebilir, bütüncül çözümler sunan ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Grup Şirketlerimiz

Neden biz?

Doğayla
Uyum

İnsanoğlunun doğayla rekabetinde ona direnmeden uyum sağlamanın yolunu bulduk. Dayanma yapıları konusunda son nokta olan geosentetik donatılı istinat yapılarını ülkemize taşıdık.

Müteahhitlik Değil
Mühendislik

Mühendislik ilkelerine ve etik değerlerine bağlı kalarak, çözüm önerilerimizi bunun ışığında alıyoruz.

Bütüncül
Yaklaşım

Yalnızca ürün satmıyor, zemin ve dayanma yapı sistemlerine ilişkin ihtiyaçlarınıza projelendirme, imalat ve inşa süreçlerinin tamamında en uygun yöntemlerle bütüncül çözümler sunuyoruz.

Teknoloji
Üreticisi

Konunun uzmanı 20 mühendis güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Projenize uygun mühendislik çözümleri üretirken kendi geliştirdiğimiz, uluslararası standartlar ve programlarla entegre programlarından ve hesap sistemlerinden yararlanıyoruz.

Bilimin
Işığında

Bilimsel altyapı ve bilgi birikimimizi en zor projeleri hayata geçirmede kullanıyoruz. Bilim alanındaki gelişmeleri izliyor, bunları uygulamalarımıza aktarıyor ve kendimizi her aşamada denetliyoruz.

Doğru Çözüm
İyi Uygulama

Bilimsel yaklaşımın getirdiği sorumluluk duygusuyla hareket ediyor, projeleriniz için en doğru çözümü sunuyor ve deneyimli ekibimizle iyi uygulanmasını sağlıyoruz.

Üst Yönetim