Hakkımızda

Birçok “ilk”e imza atmış olan firmamız Geoduvar, Türkiye’deki ve yurt dışındaki 20 yılı aşkın deneyimiyle sektörünün öncüsüdür.

Her türlü zemin ve dayanma yapılarında, projeden uygulamaya ekonomik, güvenli, sürdürülebilir bütüncül çözümler sunan ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz..

Neden biz?

Doğayla
Uyum

İnsanoğlunun doğayla rekabetinde ona direnmeden uyum sağlamanın yolunu bulduk. Dayanma yapıları konusunda son nokta olan geosentetik donatılı istinat yapılarını ülkemize taşıdık.

Müteahhitlik Değil
Mühendislik

Mühendislik ilkelerine ve etik değerlerine bağlı kalarak, çözüm önerilerimizi bunun ışığında alıyoruz.

Bütüncül
Yaklaşım

Yalnızca ürün satmıyor, zemin ve dayanma yapı sistemlerine ilişkin ihtiyaçlarınıza projelendirme, imalat ve inşa süreçlerinin tamamında en uygun yöntemlerle bütüncül çözümler sunuyoruz.

Teknoloji
Üreticisi

Konunun uzmanı 20 mühendis güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Projenize uygun mühendislik çözümleri üretirken kendi geliştirdiğimiz, uluslararası standartlar ve programlarla entegre programlarından ve hesap sistemlerinden yararlanıyoruz.

Bilimin
Işığında

Bilimsel altyapı ve bilgi birikimimizi en zor projeleri hayata geçirmede kullanıyoruz. Bilim alanındaki gelişmeleri izliyor, bunları uygulamalarımıza aktarıyor ve kendimizi her aşamada denetliyoruz.

Doğru Çözüm
İyi Uygulama

Bilimsel yaklaşımın getirdiği sorumluluk duygusuyla hareket ediyor, projeleriniz için en doğru çözümü sunuyor ve deneyimli ekibimizle iyi uygulanmasını sağlıyoruz.

Geoduvar

2000 yılında başlayan yolculuğumuza, artık markalaşmış olan ismimiz ve sektördeki deneyimimizin gücüyle devam ediyoruz. GEODUVAR olarak kurulduğumuz günden bu yana her türlü dayanma yapısının projelendirilmesi ve imalatı ile ilgili, firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

Üst Yönetim