neden biz?


Geoduvar geleneğin değil, bilimin temellerinde yükselir.
Bünyesindeki konunun uzmanı 40 mühendisle çalışan geoduvar sadece duvar değil teknoloji üretir. Projenize uygun mühendislik çözümlerini üretirken kendi geliştirdiği bilgisayar programları ve hesap sistemlerinden yararlanır.

Çünkü biz, gücünü bilimden alan, müteahhitlik değil mühendislik firmasıyız. Doğayı uysallaştırma alanında yapılan bilimsel çalışmalara her gün bir yenisi eklenirken dayanma yapıları konusunda son nokta olan geosentetik donatılı istinat yapılarını ülkemize taşıdık. Sistemimizin mühendislik çözümlerinin güvenilirliğine inanıyor, bunun zedelenmemesi için etik değerlere sahip çıkıyoruz.

Çünkü biz, insanoğlunun doğayla rekabetinde ona direnmeden uyum sağlamanın yolunu bulduk. Yolumuzu bilim aydınlattı ve bize yol göstermeye devam ediyor.

Çünkü biz, bilimsel altyapı ve bilgi birikimimizi en zor projeleri hayata geçirmede kullanıyoruz. Bilim alanındaki gelişmeleri izliyor, bunları uygulamalarımıza aktarıyor ve kendimizi her aşamada denetliyoruz.

Çünkü doğru uygulandığında mükemmel sonuçlar veren sistemin kötü uygulama ile yara almasını istemiyoruz.

Sistemin ekonomikliği ve hızı sektördeki kolaycı zihniyetin de ilgisini çekiyor. Ama unutmamalı ki sistem geleneğin değil bilim ve teknolojinin üzerinde yükseliyor.

Akbatı AVM ... Antriva ... Baltalimanı – TEM Bağlantı Yolu ... Düzce Üniversitesi ... IKEA Mağazası ... İstinye Park ... İzmir 35. Sokak ... Kastamonu Havaalanı ... Kastamonu-İnebolu Yolu Islahı İşi (Oyrak Geçidi) ... Sirte Park ... Sky Tower Hotel – Düzce ... Tema World Halkalı ... Ulus Savoy ... Yeşilırmak I Regülatörü ...