Basından

23 Eylül ekinoksu ile sonbaharın başlangıcına hep birlikte merhaba demek için hazırdık.
22 Eylül cuma günü boğaza nazır yeni adresimizin, kendine has şirin arka bahçesinde ‘’hoşça kal yaz, merhaba sonbahar’’ diyerek hep birlikte mini bir barbekü partisiyle sonbaharın gelişini kutladık.  Geoduvar ailesinin bir arada bulunduğu bu etkinlikte, geride bıraktığımız günlerin değerlendirmesini yaptığımız gibi gelecekte yapacağımız güzel işlerin de planlarından bahsettik. Gücünü bilimden alan, doğaya saygılı bir marka olmanın haklı gururunu yaşadığımız, ilk günden bu yana çizgimizden ve etik değerlerimizden ödün vermeden devam ettiğimiz bu yolda bir sezonu daha kapatıyor olmanın mutluluğuyla günü keyifle noktaladık.

Her zaman söylediğimiz gibi; ‘’Biz, insanoğlunun doğayla rekabetinde, ona direnmeden uyum sağlamanın yolunu bulduk.’’.

Bir yılda, 4 mevsime ve yeşilin tüm tonlarına sahip olduğumuz bu güzel coğrafyada, her zaman uyum içinde olacağımız Doğa Ana’ya saygılarımızla.

 

 

 

 

Akbatı AVM ... Antriva ... Baltalimanı – TEM Bağlantı Yolu ... Düzce Üniversitesi ... IKEA Mağazası ... İstinye Park ... İzmir 35. Sokak ... Kastamonu Havaalanı ... Kastamonu-İnebolu Yolu Islahı İşi (Oyrak Geçidi) ... Sirte Park ... Sky Tower Hotel – Düzce ... Tema World Halkalı ... Ulus Savoy ... Yeşilırmak I Regülatörü ...