Yemyeşil bir alanda, beton duvarlar yerine üzerinde bitki yetişebilen duvarlar olsun istemez misiniz?

Geoslope® yaşayan duvarlarla hayal gücünüze, yaratmak istediğiniz ortama ve bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Geoslope® Yeşillenebilir duvarlar ile konutlar, endüstriyel yapılar, kara ve demiryolları dahil birçok alanda eğimli duvarlar yaratılabilir. Beton, demir içermeyen bu sistemde Kısa zamanda yeşillenebilen duvarlar bir süre sonra doğanın bir parçası oluyor.

Geçici kalıp teknolojisi ile imal edilen Geoslope® ön yüzünde yer alan özel bitki tutucu örtü sayesinde bir hafta içinde yeşillenmeye başlıyor.

"Hyroseeding" ile canlanan sistemde istenilen tohumlar seçilerek çeşitli bitki türlerinin duvar yüzeyinde büyümesi sağlanabiliyor.

Geoslope® teknolojisi, herhangi bir beton eleman içermediği için mühendislik olarak çok daha güvenilir bir sistemdir. Özellikle zayıf temel zeminlerde, zeminde olabilecek oturma ve küçük hareketleri kolaylıkla takip edebilir. Estetik olarak beton elemanlarla inşa edilen yaşayan duvarlar sadece çalı tipi bitkilerin yetişmesine olanak sağlarken, Geoslope® yaşayan duvarlar üzerinde bitki seçiminde de özgürsünüz. İsterseniz bahçenizle bütünleşen bir görüntü elde etmek için duvarınızda çim yetiştirebilir, isterseniz çiçeklerinizin devamını duvarınızda seyredebilirsiniz.

ÜRÜNLER

  • Geogridler
  • Bitki Tutucular

Daha fazla bilgi için tıklayınız... 

Uygulamalar
Geoslope Yeşillenebilir İstinat Duvarları

Akbatı AVM ... Antriva ... Baltalimanı – TEM Bağlantı Yolu ... Düzce Üniversitesi ... IKEA Mağazası ... İstinye Park ... İzmir 35. Sokak ... Kastamonu Havaalanı ... Kastamonu-İnebolu Yolu Islahı İşi (Oyrak Geçidi) ... Sirte Park ... Sky Tower Hotel – Düzce ... Tema World Halkalı ... Ulus Savoy ... Yeşilırmak I Regülatörü ...