Geoduvar Türkiye’de kullanılan betonarme sistemlerin bir alternatifi olarak hem inşaat sektöründe sağlamlık, büyük yükseklikler, kolay imalat, ekonomik kazanç gibi önemli parametreleri, hem de peyzaj düzenleme açısından istenilen geometriye uyum, hızlılık, sağlamlık, çeşitlilik ve estetik üstünlük gibi olmazsa olmaz ihtiyaçları karşılamak amacıyla Terra Block ön yüz kaplamalı istinat duvarlarını uygulamaktadır. Terra Block ön yüz kaplamalı istinat sistemleri peyzaj mimarisindeki birçok kısıtı ortadan kaldırmaktadır.

İstenilen renk ve çeşitte temin edilen beton elemanlar, aralarına geotekstil, geogrid türü malzemeler konulmak ve toprak dolgu yapılmak suretiyle istenilen geometride istenilen kot farkını yaratmakta, çimento demir, kalıp gibi malzemeleri kullanmaya gerek kalmadan pratik ve hızlı imalatlar sunabilmektedir.

Ayrıca bitkilendirme çalışmalarında da sınırsız uygulamaların yapılabilmesi açısından son derece uygun olan Terra Block ön yüz kaplamalı istinat sistemleri her açıdan uygun çözümler sunmaktadır.

ÜRÜNLER

  • Geogridler
  • Örgülü Geotekstiller
  • Terra Block

Daha fazla bilgi için tıklayınız...

Uygulamalar
Terra Block Ön Yüz Kaplamalı İstinat Duvarları

Akbatı AVM ... Antriva ... Baltalimanı – TEM Bağlantı Yolu ... Düzce Üniversitesi ... IKEA Mağazası ... İstinye Park ... İzmir 35. Sokak ... Kastamonu Havaalanı ... Kastamonu-İnebolu Yolu Islahı İşi (Oyrak Geçidi) ... Sirte Park ... Sky Tower Hotel – Düzce ... Tema World Halkalı ... Ulus Savoy ... Yeşilırmak I Regülatörü ...