Geoduvar


Firmamız GEODUVAR her türlü dayanma yapısının projelendirilmesi ve imalatı ile ilgili, firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslimi çözümler sunan İstanbul merkezli bir firmadır.

Artık günümüzde dayanma yapılarını da çok çeşitli yöntemlerle imal etmek mümkün. Türkiye‘ye de bu tip modern dayanma yapıları yavaş yavaş da olsa girmeye başlıyor. Ancak bunların tümünü proje ve imalat olarak sunan tek bir kuruluş yok. Bir tek tip dayanma yapısını pazarlamaya çalışan firmalar yeni yeni ortaya çıkmaya başladı. Ancak bunların da bir kısmı lanse ettikleri teknolojinin tüm detaylarına hakim olmayan firmalardır. İşte bütün bu hususları bir arada değerlendirerek hem bilimsel bakımdan yeterli bilgi ile donanmış, hem de pek çok modern dayanma yapısı tipinin proje ve imalat hizmetlerini sunabilecek bir firmanın, inşaat sektöründeki firmalara yararlı bir hizmet götürebileceği sonucuna vardık. Bu düşünce ile organize olan firmamız yeni olmakla birlikte bu konuda yoğun bir bilgi birikimi taşımaktadır.
Geoduvar geleneğin değil,
bilimin temellerinde yükselir...
Akbatı AVM ... Antriva ... Baltalimanı – TEM Bağlantı Yolu ... Düzce Üniversitesi ... IKEA Mağazası ... İstinye Park ... İzmir 35. Sokak ... Kastamonu Havaalanı ... Kastamonu-İnebolu Yolu Islahı İşi (Oyrak Geçidi) ... Sirte Park ... Sky Tower Hotel – Düzce ... Tema World Halkalı ... Ulus Savoy ... Yeşilırmak I Regülatörü ...